0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Argentina Torneo Federal A
Huracan Las Heras
۲
۳
Cipolletti
Finished
۰۰:۳۰
Union de Sunchales
۱
۲
Sportivo Las Parejas
Finished
۰۲:۳۰
  Norway 3rd Division Group 5
Ranheim 2
۳
۳
Ntnui
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey Amateur 2. Lig
Afjet Afyonspor
۱
۰
Adiyaman 1954
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Italy Serie A
SSC Napoli
۱
۰
Torino FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Turkey Super Lig
Trabzonspor
۳
۱
Fenerbahce Istanbul
inprogress
۱۹:۳۰
  Cyprus 1st Division
AEL Limassol
۲
۱
Anorthosis Famagusta
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Ykkonen
Klubi 04
۲
۰
Mikkelin Palloilijat
Finished
۱۹:۰۰
  Croatia 1. HNL
HNK Hajduk Split
-
-
HNK Sibenik
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Norway Eliteserien
SK Brann
۱
۱
Stabaek IF
Finished
۱۸:۳۰
Rosenborg BK
۱
۱
Valerenga IF Oslo
inprogress
۲۰:۳۰
  Ecuador Reserve League
Csd Macara Reserve
-
-
Universidad de Catolica Ecuador
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Chile Segunda Division
Lautaro de Bui­n
-
-
Independiente de Cauquenes
inprogress
۱۸:۳۰
  Qatar Stars League
Al-Sadd SC
۶
۴
Al-Gharafa SC
Finished
۱۸:۰۰
Al-Khor SC
۲
۲
Al Ahli Doha SC
Finished
۱۸:۰۰
AL Duhail
۲
۰
Al Rayyan SC
inprogress
۲۰:۴۰
  Nicaragua Liga de Ascenso
Masaya FC
-
-
Rancho Santana FC
inprogress
۱۷:۳۰
Deportivo Matagalpa FC
۱
۰
FC Esteli
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Primera Division, Women
San Lorenzo de Almagro
-
-
Boca Juniors
inprogress
۱۷:۳۰
Atletico Lanus
-
-
Club El Porvenir
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Portugal Taca de Portugal
Ufc Moitense
۰
۵
SC Braga
Finished
۱۷:۳۰
Aguias Moradal
۰
۳
FC Pacos Ferreira
Finished
۱۷:۳۰
UD Oliveirense
۲
۲
Portimonense SC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Fastav Zlin
۲
۳
FC Hradec Kralove
Finished
۱۷:۳۰
FK Pardubice
۰
۳
Sparta Prague
inprogress
۲۰:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Panerys Vilnius
۲
۴
Dfk Dainava B
Finished
۱۷:۳۰
  Greece Super League 2
AE Asteras Vlachioti
-
-
Pasa Irodotos
Postponed
۱۹:۳۰
  Mozambique Mocambola
Ferroviario de Maputo
-
-
Ferroviario de Nampula
inprogress
۱۶:۳۰
  Denmark Superligaen
Odense Boldklub
۱
۲
Randers FC
Finished
۱۵:۳۰
  Burundi Premier League
Rukinzo FC
۱
۱
TOP Junior FC
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Scd Ligorna 1922
-
-
Novara Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Citta Di Varese
-
-
Calcio Chieri 1955
inprogress
۱۶:۳۰
SC Caronnese 1927
۱
۱
Casale FBC
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland National League, Women
Treaty United
-
-
Shelbourne LFC
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Scandicci
۰
۰
Lornano Badesse
Finished
۱۶:۳۰
Pro Livorno 1919 Sorgenti
۰
۰
FC Rieti
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
US Folgore Caratese
۱
۱
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Division 2, Sodra Gotaland
Kristianstad FC
۳
۰
Hassleholms IF
Finished
۱۶:۳۰
  Spain LaLiga 2
CD Leganes
۰
۲
Real Valladolid
Finished
۱۷:۳۰
Burgos CF
۱
۱
CD Lugo
inprogress
۱۹:۴۵
Real Sociedad San Sebastian B
۱
۱
Real Oviedo
inprogress
۱۹:۴۵
  Malta First Division
Mgarr United FC
-
-
Marsa FC
inprogress
۱۶:۳۰
Rabat Ajax
-
-
Pembroke Athleta FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Gaucho, Women
Brasil de Farroupilha
-
-
EC Pelotas RS
inprogress
۱۶:۳۰
EC Juventude RS
-
-
Elite CD
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  International Clubs CAF Confederations Cup
Cffa
۰
۰
GD Interclube
Finished
۱۶:۳۰
  Poland II Liga
Slask II Wroclaw
۲
۵
Radunia Stezyca
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paulista, Segunda Divisao U23
Vocem SP
-
-
SE Matonense SP
inprogress
۱۶:۳۰
GD Prudente SP
-
-
Uniao Suzano AC SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Czech Republic FNL
Mas Taborsko
۰
۲
SK Lisen Brno
Finished
۱۷:۰۰
  Russia Premier League
FK Krasnodar
۱
۱
FK Ufa
inprogress
۱۹:۳۰
  Bulgaria First Professional League
PFC CSKA Sofia
۳
۱
Botev Plovdiv
inprogress
۱۹:۴۵
  Belarus Vtoraya Liga
Partizan Soligorsk
-
-
Dnepr Yuni Mogilev
inprogress
۱۵:۳۰
  Belgium Pro League 1B
RWD Molenbeek 47
-
-
KVC Westerlo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca, Seria A, Women
Fluminense FC RJ
-
-
AD Cabofriense RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Argentina Primera D Metropolitana
Deportivo Paraguayo
-
-
CSYD Liniers
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Puerto Nuevo
-
-
Yupanqui
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CS Barracas
-
-
CA Lugano
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense, Serie C
CF Caravaggio SC
-
-
Porto SC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Pedra Branca EC SC
-
-
Eca Batistense
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil U23 Alagoano
Zumbi EC AL U23
-
-
FF Comercial AL
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Argentina Primera B
Canuelas FC
-
-
Club Atletico Los Andes
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Talleres de Remedios
-
-
CA Villa San Carlos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil U20 Potiguar
Assu RN U20
-
-
Potiguar RN U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Gaucho, Serie A2
Bage RS
-
-
CE Lajeadense RS
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uniao Frederiquense de Futebol RS
-
-
Veranopolis RS
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Passo Fundo
-
-
EC Cruzeiro RS
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Guarani RS
-
-
Guarany FC RS
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Sergipano A2
Independente Simao Dias SE
-
-
Olimpico EC SE
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sport Socorro SE
-
-
Riachao SE
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Barra SE
-
-
Coritiba SE
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil U20 Pernambucano
Vera Cruz PE
-
-
Nautico PE
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca, Serie B1
Perolas Negras RJ
-
-
Serrano FC RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Pernambucano, Serie A2
America PE
-
-
Ypiranga PE
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie D
Ferroviaria SP
-
-
FC Atletico Cearense CE
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  USA National Womens Soccer League
North Carolina Courage
-
-
Gotham FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
CD Torre Fuerte
-
-
Kivon FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Carioca, Serie B2
Paduano EC RJ
-
-
Ceres FC RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Tigres Do Brasil RJ
-
-
Campos AA RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ceac/Araruama RJ
-
-
Barra Mansa FC RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Teuta
-
-
KF Tirana
inprogress
۲۱:۱۵
  Argentina Primera C
Berazategui
-
-
Ituzaingo
inprogress
۲۰:۰۰
CA Central Cordoba Rosario
-
-
CSCD Laferrere
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Costa Rica Primera Division, Apertura
AD Municipal Grecia
۱
۰
Deportivo Saprissa San Jose
inprogress
۲۰:۳۰
  Andorra Primera Divisio
Atletic Club d'Escaldes
-
-
UE Santa Coloma A
inprogress
۲۰:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga
FC Shakhter Soligorsk
۳
۰
Torpedo Belaz Zhodino
inprogress
۲۰:۰۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 10
Puente Genil FC
-
-
AD Cartaya
inprogress
۲۰:۰۰
  Ukraine Premier League
FC Oleksandriya
۱
۲
FC Vorskla Poltava
inprogress
۲۰:۰۰
  Gibraltar National League
Lincoln Red Imps
-
-
Europa FC
inprogress
۲۰:۰۰
  Spain LaLiga
Villarreal CF
۱
۱
CA Osasuna
inprogress
۲۰:۰۰
  Argentina Primera Nacional
Almirante Brown
۱
۰
CD Maipu
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Greece Super League 1
PAS Giannina
۰
۱
Olympiacos Piraeus
inprogress
۲۱:۰۰
AEK Athens
۱
۰
Atromitos Athinon
inprogress
۲۱:۰۰
  Costa Rica Liga de Ascenso, Apertura
Municipal Garabito
۱
۱
San Jose FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Malta Premier League
St. Lucia FC
-
-
Mosta FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Serbia Superliga
FK Proleter Novi Sad
۱
۰
FK TSC Backa Topola
inprogress
۲۰:۳۵
  Morocco Botola
Fus Fath Union Sportive Rabat
۰
۰
Hassania Union Sport Agadir
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Bahrain Premier League
Al-Riffa SC
۰
۰
AL Khalidiyah
inprogress
۲۰:۵۰
  Romania Liga I
Rapid Bucuresti 1923
۰
۰
FC CFR 1907 Cluj
inprogress
۲۱:۰۰
  Albania Kategoria e Pare
Besa Kavaje
-
-
KF Lushnja
inprogress
۱۵:۳۰
  Ukraine Druga Liga
FC Peremoga Dnipro
-
-
Victoria Mykolaivka
inprogress
۱۵:۳۰
Yarud Mariupol
-
-
Real Pharma Odessa
inprogress
۱۵:۳۰
FC Levy Bereg Kiev
-
-
Karpaty Halych
inprogress
۱۵:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Libertador FC
۲
۱
Fundacion Aifi
Finished
۰۰:۳۰
  Curacao First Division
R.k.s.v. Centro Dominguito
۰
۲
FC Sithoc
Finished
۰۵:۳۰
C.r.k.s.v. Jong Holland
۰
۲
S.v. Victory Boys
Finished
۰۵:۳۰
  Simulated Reality League Ligue 1 SRL
Estac Troyes Srl
-
-
OGC Nice SRL
inprogress
۱۱:۳۰
FC Girondins Bordeaux SRL
-
-
FC Nantes SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Olympique Marseille SRL
-
-
FC Lorient Srl
inprogress
۱۳:۳۰
FC Metz SRL
-
-
Stade Rennais FC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Montpellier HSC SRL
-
-
RC Lens Srl
inprogress
۱۳:۳۰
Strasbourg Alsace SRL
-
-
AS Saint Etienne SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Stade Brestois 29 SRL
-
-
Stade Reims SRL
inprogress
۱۳:۳۰
  Serbia Srpska Liga, Belgrade
FK Borac Lazarevac
-
-
FK Zemun
inprogress
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League LaLiga SRL
Rayo Vallecano Srl
-
-
CF Elche Srl
inprogress
۱۱:۳۰
FC Barcelona SRL
-
-
Valencia CF SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Villarreal CF SRL
-
-
CA Osasuna SRL
inprogress
۱۱:۳۰
RC Celta de Vigo SRL
-
-
Sevilla FC SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
Juventus Turin SRL
-
-
AS Roma SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Cagliari SRL
-
-
UC Sampdoria SRL
inprogress
۱۱:۳۰
SSC Napoli SRL
-
-
Torino FC SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Udinese Calcio SRL
-
-
Bologna FC SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Genoa CFC SRL
-
-
Sassuolo Calcio SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Empoli FC Srl
-
-
Atalanta BC SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  Hong Kong, China Division 1
Eastern District
۳
۲
Golik North District
Finished
۱۱:۰۰
  India Delhi Senior Division
Sudeva Delhi FC
-
-
Shastri FC
Abandoned
۱۱:۰۰
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Kasimpasa SRL
-
-
Goztepe SRL
inprogress
۱۰:۳۰
Trabzonspor SRL
-
-
Fenerbahce SRL
inprogress
۱۰:۳۰
Galatasaray SK SRL
-
-
Konyaspor KIF SRL
inprogress
۱۰:۳۰
Altay Izmir Srl
-
-
Fatih Karagumruk SK Srl
inprogress
۱۰:۳۰
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
FK Ural Yekaterinburg SRL
-
-
CSKA Moscow SRL
inprogress
۱۰:۳۰
FC Krasnodar
-
-
FK UFA SRL
inprogress
۱۰:۳۰
FC Krylia Sovetov Samara SRL
-
-
Nizhny Novgorod Srl
inprogress
۱۰:۳۰
FK Khimki SRL
-
-
PFK Akhmat Grozny SRL
inprogress
۱۰:۳۰
  Australia Queensland NPL, Women
Gold Coast United FC
۱
۲
Capalaba FC
Finished
۰۹:۳۰
  Mongolia National League, Women
Khoromkhon FC
-
-
Khukh Chononuud
inprogress
۰۸:۳۰
  Solomon Islands Premier League
Southern United Honiara
-
-
FC Isabel United
inprogress
۰۸:۳۰
  Japan J.League 2
Zweigen Kanazawa
۱
۲
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
Tochigi SC
۱
۱
Jubilo Iwata
Finished
۰۸:۳۰
Renofa Yamaguchi
۲
۲
Mito Hollyhock
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Bucheon FC
۰
۱
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۰۸:۰۰
FC Anyang
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۳:۰۰
  Japan J3 League
Vanraure Hachinohe FC
۱
۱
Fukushima United FC
Finished
۰۷:۳۰
AC Nagano Parceiro
۱
۳
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Real Esteli FC
۱
۰
Managua FC
Finished
۰۵:۳۰
  Czech Republic Krajsky Prebor
FC Velke Mezirici B
-
-
Zirovnice
inprogress
۱۱:۴۵
  Mexico Liga Premier
Leviatan FC
۰
۷
CF Cafetaleros de Chiapas
Finished
۰۲:۳۰
  France Ligue 1
Olympique Lyon
۲
۰
AS Monaco
Finished
۰۰:۳۰
ESTAC Troyes
۱
۰
OGC Nice
Finished
۱۴:۳۰
  Ecuador LigaPro Primera A
Guayaquil City FC
۴
۲
CD Olmedo
Finished
۰۱:۳۰
  Chile Primera Division
Union Espanola
۲
۱
Curico Unido
Finished
۰۱:۳۰
  Uruguay Primera Division
Club Nacional de Football
۳
۲
CA Boston River
Finished
۰۲:۳۰
  El Salvador Segunda Division
CD Gerardo Barrios
۱
۲
CD Aspirante
Finished
۰۲:۳۰
Csd Vendaval
-
-
CD Once Lobos Chalchuapa
inprogress
۲۰:۰۰
  USA Usl Championship
Las Vegas Lights
۳
۶
Phoenix Rising FC
Finished
۰۲:۳۰
Charlotte Independence
۵
۱
Charleston Battery
Finished
۰۴:۳۰
Miami FC
۰
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۴:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۱
۰
Rio Grande Valley FC
Finished
۰۵:۳۰
  USA Major League Soccer
DC United
۰
۰
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۰
۲
Atlanta United FC
Finished
۰۴:۳۰
New York Red Bulls
۱
۰
New York City FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Mexico Primera Division, Apertura
CF Pachuca
۱
۱
Club Santos Laguna
Finished
۰۵:۳۰
Pumas UNAM
۰
۰
FC Juarez
inprogress
۲۰:۳۰
  USA Usl League One
Richmond Kickers
۳
۲
Forward Madison Fc
Finished
۰۳:۳۰
Greenville Triumph SC
۱
۰
New England Revolution II
Finished
۰۴:۳۰
Chattanooga Red Wolves SC
۱
۲
Toronto FC II
Finished
۰۴:۳۰
FC Tucson
۳
۱
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۵:۳۰
  El Salvador Primera Division, Apertura
CD Luis Angel Firpo Usulutan
۱
۱
Municipal Limeno
Finished
۰۴:۱۵
AD Chalatenango
۲
۲
CD Atletico Marte San Salvador
Finished
۰۵:۳۰
  Honduras Liga Nacional. Apertura
Real CD Espana San Pedro Sula
۲
۱
Platense FC Puerto Cortes
Finished
۰۴:۳۰
  USA National Independent Soccer Association
San Diego 1904 FC
۱
۲
Detroit City FC
Finished
۰۴:۳۰
Los Angeles Force
۰
۰
New Amsterdam FC
Finished
۰۵:۳۰
California United Strikers FC
۱
۱
Stumptown Athletic
Finished
۰۵:۳۰
  Simulated Reality League K-League 1 Srl
Gangwon FC SRL
-
-
Gwangju FC SRL
inprogress
۰۵:۰۰
  Mexico Liga MX, Women, Apertura
Club Necaxa
۱
۶
CF Monterrey
Finished
۰۵:۳۰
Puebla FC
۰
۱
Atletico San Luis
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Czech Republic CFL
FC Hradec Kralove B
۱
۱
Tj Slovan Velvary
Finished
۱۱:۴۵
FK Chlumec Nad Cidlinou
۱
۱
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
Finished
۱۱:۴۵
  Thailand Thai League 3
Surin City
-
-
Udon United
inprogress
۱۲:۰۰
Stk Muangnont FC
-
-
Royal Thai Air Force FC
inprogress
۱۲:۰۰
Chainat United FC
۰
۰
Pathumthani University FC
Finished
۱۲:۰۰
Royal Thai Fleet FC
۰
۴
Pattaya Dolphins United
Finished
۱۲:۰۰
  Belgium Pro League
St. Truidense VV
۲
۲
RSC Anderlecht
Finished
۱۵:۰۰
Royal Charleroi SC
۱
۰
KRC Genk
inprogress
۲۰:۰۰
  Norway 1st Division, Women
Amazon Grimstad FK
۲
۰
FL Fart
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Campionato Primavera 1
Hellas Verona FC
۰
۳
ACF Fiorentina
Finished
۱۴:۰۰
  Hong Kong, China Division 2
Wanchai Sports
۱
۱
Kwai Tsing
Finished
۱۴:۰۰
  Belarus Pervaya Liga
Lokomotiv Gomel
۲
۱
FC Orsha
Finished
۱۴:۰۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 1
Bergama
۱
۲
Erbaaspor
Finished
۱۴:۳۰
Baskent Gozgozler Academy FK
۰
۰
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Russia PFL, South
Dinamo Stavropol
۱
۱
FC Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 3
Esenler Erokspor
۶
۱
Ofspor AS
Finished
۱۴:۳۰
Modafen FK
۲
۲
Karakopru Belediye SK
Finished
۱۴:۳۰
Karsiyaka
۱
۰
Ceyhan SK
Finished
۱۹:۳۰
  Hungary Nb III
Bvsc-Zuglo
-
-
Komarom Vse
inprogress
۱۴:۳۰
Kelen SC
-
-
Gardony-Agardi Gyogyfurdo
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 8
Salamanca CF Uds B
-
-
Cultural Deportiva Leonesa B
inprogress
۱۳:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 12
CD Tenerife B
-
-
Lanzarote UD
inprogress
۱۴:۳۰
  Hungary NB II
Budaorsi SC
۱
۱
Szentlorinc SE
Finished
۱۴:۳۰
Kecskemeti TE
۰
۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۴:۳۰
Aqvital FC Csakvar
۳
۱
Szeged-Csanad Grosics Akademia
Finished
۱۸:۳۰
FC Ajka
۵
۱
Tiszakecskei LC
Finished
۱۸:۳۰
Diosgyori VTK
۲
۰
Dorogi FC
Finished
۱۸:۳۰
  Thailand Thai League Championship
Navy Football Club
۰
۱
Udon Thani FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Pathom United FC
۴
۴
Customs Ladkrabang United FC
Finished
۱۵:۰۰
Chainat FC
۳
۱
Ranong United
Finished
۱۵:۳۰
  Russia PFL, Ural-Povolzhye
FC Amkar Perm
۲
۰
FC Nosta Novotroitsk
Finished
۱۴:۳۰
FC Orenburg-2
۲
۲
FK Zenit Izhevsk
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 2
Carsambaspor
۰
۱
Alanya Kestelspor
Finished
۱۴:۳۰
Duzcespor
۲
۱
Hacettepe SK
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark 2nd Division
Naestved BK
-
-
B93 Copenhagen
inprogress
۱۴:۳۰
  Simulated Reality League Bundesliga SRL
FC Augsburg SRL
-
-
Dsc Arminia Bielefeld Srl
inprogress
۱۴:۰۰
Bayer 04 Leverkusen SRL
-
-
Bayern Munich SRL
inprogress
۱۴:۰۰
  Uzbekistan Birinchi Liga
Neftgazmontaj
-
-
FK Gijduvon
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Austria Amateur Kärntner Liga
ASK Klagenfurt
-
-
KAC 1909
inprogress
۱۲:۰۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 9
Alhaurin de la Torre CF
-
-
El Palo FC
inprogress
۱۳:۳۰
CD Alhaurino
-
-
Real Jaen CF
inprogress
۱۳:۴۵
Juventud Torremolinos CF
-
-
UD Torre Del Mar
inprogress
۱۷:۳۰
  Slovakia 2. Liga
FC Rohoznik
۰
۱
FK Humenne
Finished
۱۲:۳۰
  Simulated Reality League Premier League SRL
Newcastle United SRL
-
-
Tottenham Hotspur SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Everton FC SRL
-
-
West Ham United SRL
inprogress
۱۲:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 6
Recambios Colon CF
-
-
Atletico Saguntino
inprogress
۱۳:۰۰
Hercules CF B
-
-
Athletic Torrellano
inprogress
۱۳:۳۰
CD Castellon B
-
-
Silla CF
inprogress
۱۳:۳۰
CD Olimpic de Xativa
-
-
Callosa Deportiva CF
inprogress
۱۸:۳۰
Orihuela CF
-
-
CD Roda
inprogress
۱۹:۰۰
CD Acero
-
-
CF Villarreal C
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 17
Deportivo Aragon
-
-
Barbastro UD
inprogress
۱۳:۰۰
UD Biescas
-
-
CD Binefar
inprogress
۱۷:۳۰
CD Caspe
-
-
Cuarte CD
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 11
Ibiza Sant Rafel FC
-
-
UD Collerense
inprogress
۱۳:۰۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 7
AD Parla
-
-
AD Torrejon CF
inprogress
۱۳:۰۰
SAD Villaverde San Andres
-
-
CDF Tres Cantos
inprogress
۱۳:۰۰
Ed MORATALAZ
-
-
Las Rozas CF
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 5
UE Castelldefels
-
-
CF Pobla de Mafumet
inprogress
۱۳:۳۰
CE l`Hospitalet
-
-
EC Granollers
inprogress
۱۳:۳۰
FC Vilafranca
-
-
Girona FC B
inprogress
۱۴:۰۰
UE Sant Andreu
-
-
Ee Guineueta
inprogress
۱۹:۳۰
UE Vilassar de Mar
-
-
Fundacio Esportiva Grama
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 13
El Palmar CF-Estrella Grana
-
-
Club Deportiva Minera
inprogress
۱۳:۳۰
Mazarron FC
-
-
FC La Union Atletico
inprogress
۱۳:۳۰
  Spain Second Division B
Cerdanyola del Valles
۳
۱
CD Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۳:۳۰
CD Brea
۱
۰
Numancia CD
Finished
۱۸:۰۰
Salamanca CF Uds
۰
۰
Gimnastica Segoviana CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Don Benito
۲
۲
Merida UD
Finished
۱۸:۳۰
SD Compostela
۱
۱
Club Marino de Luanco
Finished
۱۸:۳۰
CD Toledo Sad
۰
۱
CF Intercity
Finished
۱۸:۳۰
CD Marchamalo
۰
۱
CR Granada
Finished
۱۸:۳۰
Antequera CF
۰
۰
CD San Roque
Finished
۱۹:۳۰
Sestao River Club
۴
۰
CD Ardoi FE
Finished
۱۹:۳۰
Aguilas CF
۲
۲
UD Alzira
Finished
۱۹:۳۰
Hercules de Alicante CF
۰
۳
Atletico Levante UD
Finished
۱۹:۳۰
Real Murcia CF
۱
۱
CA Pulpileno
Finished
۱۹:۳۰
Club Deportivo Eldense
۱
۱
CD El Ejido 2012
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Arosa SC
-
-
CDA Navalcarnero
inprogress
۲۰:۳۰
  Estonia Esiliiga
FCI Levadia Tallinn U21
۳
۲
Parnu Jalgpalliklubi
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Primera Division RFEF
UE Costa Brava
۱
۲
CD Atletico Baleares
Finished
۱۳:۳۰
CF Rayo Majadahonda
۰
۰
RC Celta de Vigo B
Finished
۱۳:۳۰
Real Valladolid Promesas
۲
۱
Athletic Bilbao B
Finished
۱۳:۳۰
Internacional de Madrid Boadilla
۲
۲
UD Logrones
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 2
SD Lenense
-
-
Urraca CF
inprogress
۱۳:۳۰
L Entregu CF
-
-
Luarca CF
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 4
CD San Ignacio
-
-
CD Anaitasuna
inprogress
۱۳:۳۰
CD Vitoria
-
-
Club Portugalete
inprogress
۱۹:۳۰
  Mongolia Premier League
Tuv Buganuud
-
-
Khoromkhon FC
inprogress
۱۳:۳۰
  Brazil Goiano, 2 Divisao
AA Anapolina GO
-
-
Goiatuba Ec
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید